BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rumunija- naujas maršrutas vasarą! Trumpa 5 d. kelionė- nuolaida dabar 17%!

Planuojam vasaros pažintines keliones?? Naujas maršrutas autobusu! NUOLAIDOS dabar 17%!!!!!
RUMUNIJA - NOTALGIŠKASIS MARAMUREŠAS 5D./4N.
Košice - Tokaj - Baje Mare - Sapanta - Borsa - Cluj Napoca - Turda

2015-06-18 - 5 d. - (1018.58 Lt) - 295.00 EUR
2015-07-13 - 5 d. - (1018.58 Lt) - 295.00 EUR
2015-08-01 - 5 d. - (1018.58 Lt) - 295.00 EUR

2015-08-21 - 5 d. - (1018.58 Lt) - 295.00 EUR
Ar grupės susirinks, priklauso tik nuo JŪSŲ!1 diena: Vilnius - Košice (950 km)
1. diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena: Košice - Tokaj (90 km) - Baje Mare (200 km)
Pusryčiai. Sustojimas rytų Slovakijos sostinėje - Košice. Trumpa pažintis su Košice senamiesčiu: senamiesčio puošmena - gotikinė Šv. Elžbietos katedra, didžiausia gotikinė
bažnyčia Slovakijoje, Žemieji vartai, Budelio bastionas, viduramžių gynybinių įtvirtinimų liekanos. Vykstama į jaukų Tokaj miestelį, kurį išgarsino nepakartojamo skonio Tokajaus vynas. Šį vyną tiekė Prancūzijos karaliams, Rusijos imperatoriams, jį mėgo Getė, Šileris, Bethovenas, Haidnas. Pasivaikščiojimas po nedidelį senamiestį, pageidaujantiems - *vynų degustacija. Kelionė į Rumuniją - Maramurešo sostinę Baje Mare. Trumpa ekskursija po Maramurešo sostinę, kur jau Dakijos valdovo Burebistos valdymo laikais buvo išgaunamas auksas ir sidabras: miesto simbolis - XV a. pastatytas Šv.Stepono bokštas, XV a. menantis Elžbietos namas, Mėsininkų bokštas, Laisvės aikštė su spalvingais XVII-XVIII a. namais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Baje Mare - Desesti (45 km) - Sapanta (40 km) - Birsana (40 km) - Jeud (25 km) - Borsa (40 km) - Cluj Napoca (220 km)
Pusryčiai. Šią dieną aplankomos net trys į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktos medinės cerkvės, kurias puošia unikali medžio drožyba, o viduje - freskos biblijos temomis. Grožėdamiesi Ignis ir Gutti kalnų viršūnėmis vykstama link Desesti kaimo, kur aplankoma unikali medinė cerkvė ir kapinės. Toliau vykstama link Sapanta kaimo, kurį išgarsino „Linksmosios kapinės”. Jos įrašytos į 10-ties įdomiausių pasaulio kapinių sąrašą. Vietos kryždirbys Ion Patras drožė ne tik įspūdingus kryžius ir vaizdus iš mirusiojo gyvenimo, bet ir kūrė linksmus tekstus…Taip, kapinės gali būti linksmos ir spalvingos. Lankomės Birsana cerkvėje. Tai viena įspūdingiausių cerkvių Maramureše. Čia tarsi sustojęs laikas. Stebina ir žavi ne tik medinės cerkvės, bet ir kaimo sodybų vartai. Tai tikri meno kūriniai su užkoduota informacija apie šeimininko šeimą bei statusą. Kelionę cerkvių keliu baigiama seniausioje, XIV a. statytoje Jeud cerkvėje. Atvykstama į jaukų, Maramurešo ir Rodna kalnų grandinių apsuptą Borsa miestelį. Esant galimybei *keltuvu kylama link aukščiausio Rumunijoj „arklio” krioklio. Trumpas pasivaikščiojimas kalnuose. Vykstama link Cluj Napoca. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Cluj Napoca - Turda (30 km) - Košice (440 km)
Pusryčiai. Atvykimas į Cluj Napoca. Ekskursija didžiausiame Transilvanijos mieste, kurio istorija prasidėjo dar Romos imperijos laikais: XIII-XIV a. Šv.Matjošo bažnyčia, paminklas Vengrijos karaliui Matjošui Korvinui, jo gimtasis namas, Banffy rūmai - įspūdingiausias baroko epochos statinys Transilvanijoje, ortodoksų cerkvė, Nacionalinis ir Operos teatrai. Vykstama į Turda miestelį, kur lankomos *druskų kasyklos. Ten, kur XIV-XX a. buvo gaunama druska, mus pasitinka magiškas požemių pasaulis. Čia susipažįstama su druskos kasybos istorija, pageidaujantys gali *paplaukioti valtelėmis, *pakilti apžvalgos ratu, pagal galimybę - *išsimaudyti druskingame ežere. Kelionė per Rumuniją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

5 diena: Košice - Vilnius (950 km)
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.
IŠANKSTINIŲ PIRKIMŲ NUOLAIDOS
- 17 % nuolaida visoms kelionėms autobusu, užsakant kelionę iki vasario 15 d.
- 13 % nuolaida visoms kelionėms autobusu, užsakant kelionę iki vasario 28 d.

Akcijos sąlygos:
• papildomos nuolaidos užsakymams, padarytiems šios akcijos metu, netaikomos,
• pirminis įnašas už keliones, įsigytas akcijos metu - 30 EUR,
• turistas, įsigijęs kelionę akcijos metu, vieną kartą gali keisti kelionę nemokamai: kelionės kryptį, laiką, trukmę, bet ne vėliau kaip 21 d. iki išvykimo. Akcijos nuolaida bus išlaikyta naujai kelionei. Likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo,
• išankstinių pirkimų akcija galioja ribotam kelialapių kiekiui,
www.kelioniugurmanai.lt Tel. 5 2387171 arba b8 60123944

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras